Ons team

Wij werken met een enthousiast en toegewijd team van professionals. Het team bestaat uit kantoorpersoneel en triagisten. Op deze pagina vindt u de contactgegevens van onze medewerkers in kantoordienst.

Leonie Steenvoorden

José de Jong

Hoofd
Financiële Administratie
06-22031286 jdejong@hknhuisartsen.nl

Nathaly Friemèl

Manager
Kwaliteit & Ondersteuning
06-33035446 nfriemel@hknhuisartsen.nl

Annet Middendorp

Femke Beelen

Manager
Chronische Zorg
06-53251365 fbeelen@hknhuisartsen.nl

Dicky Bakker

Personeelsfunctionaris
0223-670 461 dbakker@hknhuisartsen.nl

Susan Goudsblom

Marjan de Graaf

Secretaresse
Kwaliteit & Ondersteuning
0223-670 461 mdegraaf@hknhuisartsen.nl

Angela Leutscher

Secretaresse
Acute Zorg
06-12701438 aleutscher@hknhuisartsen.nl

Erika Schilder

Alexandra Noppeney

Scholingscoördinator
06-28361922 anoppeney@hknhuisartsen.nl

Ilonka Klaver

Secretaresse
Chronische Zorg
0223-670 461 iklaver@hknhuisartsen.nl

Margret Bos

Consulent
Chronische Zorg
0223-670 461 mbos@hknhuisartsen.nl

Ingeborg Woudstra

Consulent/
Kwaliteitsmedewerker
Chronische Zorg
0223-670 461 iwoudstra@hknhuisartsen.nl

Anne-Marie
van Hasselaar

Projectleider
Chronische- en Ouderenzorg
06-18416625 avanhasselaar@hknhuisartsen.nl

Damiët Duivestein

Coördinator
Ouderenzorg HONK/HKN
06-52764862 dduivestein@honk.nu

Monique Voogt

Beleidsmedewerker
Ouderenzorg HONK/HKN
06-18416612 mvoogt@honk.nu

Wendy Fiege

Beleidsmedewerker Kwaliteit/
Functionaris Gegevensbescherming
06-57556334 wfiege@hknhuisartsen.nl

Mien Chalmers

Klachtenfunctionaris
0223-670 461 info@hknhuisartsen.nl

Henneke Wesdorp

Beleidsmedewerker
Acute Zorg
06-18581937 hwesdorp@hknhuisartsen.nl

Jolanda Vedder

Medewerker
Financiële Administratie
0223-670 461 jvedder@hknhuisartsen.nl

Marc Vaessen

Hans de Wit